pooyaسلام
من پویا فریضی , متولد 20 آبان ماه سال 1358 در شهر اهواز .بزرگ شده با خاطرات جنگ و خو گرفته شرجی و گرمای 60 درجه!
دوران نوجوانیم با رویای مهندس مایکروسافت شدن گذشت . رویایی که در آن شرایط ایران و بخصوص اهواز با آن همه مشکلات بعد از جنگ واقعا رویا بود و دست نیافتنی.
    در سال 2004 بود که به سرزمین اعجاب انگیز هند مهاجرت کردم , در شهر بنگلور که به قولی قطب IT دنیاست مشغول به تحصیل در رشته Bachelore Of Computer Application(BCA شدم و به طور همزمان به فراگیری دوره های شبکه پرداختم . در آن زمان بود که متوجه شدم تازه در نقطه آغاز این علم قرار دارم و در فرصتهایی که پیش آمد به یادگیری دوره های CCNA , RHCE , CCSA نیز پرداختم و در این حین تجربه تدریس در آموزشگاه های هند برایم مهیا شد. در سال 2008 موفق به اخذ پذیرش در رشته MBA از دانشگاه بنگلور شدم و پس از پایان تحصیلاتم در سال 2011 برای زندگی به کشور انگلستان مهاجرت کردم.
بعد ازاین همه , فکر می کنم راه اندازی این وب سایت و به اشتراک گذاشتن آموخته هایم ادا کردن کمترین دینی باشد که در مقابل جامعه و کشورم دارم.
در این مدت کوتاه که از عمر subnet.ir می گذرد , دوستان زیادی پیدا کرده ام که همیشه مرا با تشویق ها و پیشنهادات به ارتقا این وب سایت و مهمتر ازآن ارتقا علم خودم سوق داده اند . از همین جا از همه الطاف شما سپاسگزارم و همواره منتظر پیشنهادات سازنده تان هستم.
به امید ایرانی سربلند


Pooya Farizi

Create Your Badge